Czy mam aktualnie dni płodne?

Witam mam dostać okres 16 pażdziernika okres mam regularny trwa 4 dni dzisiaj tzn 06 pażdziernika kochaliśmy się z moim partnerem i okazało się że pękła prezerwatywa dlatego chciałam się dowiedzieć czy mam w tym czasie dni nie płodne ponieważ nie chciałabym zajść w ciążę?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani długości cykli, jeśli miesiączkuje Pani regularnie, co 28 dni, powinien być to już dzień bezpłodny.