Czy mam białaczke

Mam 32 lata, wzrost ok165, wga ok. 48kg, w pracy strasznie bolały mnie plecy i kręgosłup, poszłam do lekarza i lekarka skierowała mnie na kontrolne badanie krwi, wyszła anemia HCT 27,3 RBC 3,64 HGB 8,4 WBC 8,5 MCV 75 MCHC 30,8 RDW-CV 18,2 ŻELAZO W SUROWICY 11ug FERRYTYNA 2,21 WIT, B12 235,2 OB po 1 godz 26 ogólnie czuje się osłabiona , męcze się przy niedużym wysiłku. Proszę o pomoc, co jest z moimi wynikami.
32 LAT ponad rok temu

Polecam video, w którym profesor W.Jędrzejczak tłumaczy w jaki sposób należy się odżywiać: kliknij tu