Czy mam białaczke

Mam 32 lata, wzrost ok165, wga ok. 48kg, w pracy strasznie bolały mnie plecy i kręgosłup, poszłam do lekarza i lekarka skierowała mnie na kontrolne badanie krwi, wyszła anemia HCT 27,3 RBC 3,64 HGB 8,4 WBC 8,5 MCV 75 MCHC 30,8 RDW-CV 18,2 ŻELAZO W SUROWICY 11ug FERRYTYNA 2,21 WIT, B12 235,2 OB po 1 godz 26 ogólnie czuje się osłabiona , męcze się przy niedużym wysiłku. Proszę o pomoc, co jest z moimi wynikami.
32 LAT ponad rok temu

Rokowania w raku nerki

Rak nerki stanowi kilka procent wszystkich przypadków nowotworów złośliwych. Częściej wykrywany jest u mężczyzn. Co jeszcze warto wiedzieć o tej chorobie? Dowiedz się więcej o rokowaniach w raku nerki.

Oczywiście biorąc pod uwagę tylko jedno badanie bez obrazu klinicznego nie można wykluczyć białaczki czy innego nowotworu. Jednak w Pani obrazie krwi nie widać cech białaczki czy innego rozrostu, natomiast ewidentnie można zauważyć cechy niedokrwistości z niedoboru żelaza. Jest to bardzo znaczny niedobór żelaza dlatego powinna Pani nie tylko zacząć to żelazo przyjmować jako tabletkę ale także zmienić dietę na taką, która będzie bogata w żelazo łatwo przyswajalne.
Polecam video, w którym profesor W.Jędrzejczak tłumaczy w jaki sposób należy się odżywiać: kliknij tu 

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty