Czy mam być zaniepokojona tym wynikiem wbc?

Dzień dobry.Oto wynik WBC 2,4 a norma to 4-10.czy mam się niepokoić?.dodam że przyjmuje leki takie jak karbamazepine i kwetiapina ,na ulotce w skutkach ubocznych pisze że może nastąpić leukopenia..Czy ten wynik może być właśnie taki na skutek zażywania wymienionych leków .Jakimi lekami się to leczy ,czy koniecznie sterydami?dodam że ostatnio miałam zapalenie węzłów chłonnych teraz infekcje.lekarz internista muwi że niema na to leku.

Lek. Bartłomiej Grochot

Należy pozostać w kontroli internistycznej oraz regularnie wykonywać kontrolna morfologię.