Czy mam dalej brać Letrox 75?

Mam Hashimoto, od 2 lat biore Letrox 75. Wyniki mialam rozne, raz lepsze, raz gorsze, jednak miescily sie w normie. Dzis profilaktycznie zrobilam sobie wyniki, bo u nas w miescie dostac sie do endokrynologa graniczy z cudem. Morfologia calkowita w normie, jednak tsh podwyzszone 5,100. W zwiazku z tym moje pytanie brzmi, czy mam dalej brac letrox 75 i za jakis czas zrobic kolejne badanie, czy mam sie udac do endokrynologa, aby zwiekszyl mi dawke leku?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Prawdopodobnie dawka leku jest za niska. Radziłbym konsultację endokrynologiczną.