Czy mam jakąś szansę na dziecko?

Dzień dobry. Mam 34 lata prowadzę bardzo stresująca pracę. We wrześniu ubiegłego roku poronilam w 11tyg. Staramy się o dziecko z mężem od stycznia i niestety. Mam skąpe miesiączki coraz krótsze I brak sluzu owulacyjnego. Tsh i prolaktyna w normie. Od niedawna dużo też ćwiczę. Lekarz zalecił mi lek lame..... czy mam szansę na dzuecko czy może ten stres i ćwiczenia pogarszają sytuację. Dziękuję

Szanowna Pani, na podstawie samego opisu nie mogę się zbytnio wypowiedzieć, ale szansa zapewne jest