Czy mam jakiekolwiek szanse na zajście w kolejną ciążę?

Witam. Mam syna 9 lat. Porod przez cc. Pozniej zaczęły sie problemy nadrzerka z krora nie dalo soe nic zrobic trzeba bylo zrobic konizacje szyjki macicy. W 2015 ciąża obumarła w 7. Tyg ciazy. Zabieg łyzeczkowania. W 2016 kolejna ciaza- niestety puste jajo plodowe. Aplikacja oksytocyny w pochwie nastepnie łyzevzkowanie. Od ostatniego łyzeczkowania nie moge zajsc w ciążę. W grudniu 2018 histeroskopia i kolejne lyzeczkowanie. Wynik Częściowo polipowato uformowane fragmenty endometrium w stadium proliferacji, fragmenty błony śluzowej kanału szyjki macicy częściowo z obrazem metaplazji plaskonabłonkowej, płaty metaplastycznego nabłonka paraepidemoidalnego bez podściedliska, złuszczone nabłonki płaskie, treść sluzowa oraz skrzepy krwi. Obraz histologiczny emdometrium zgodny z fazą cyklu. Moje pytanie brzmi jak interpretować ten wynik i czy mam szansę na kolejna ciążę. Po histeroakopi miałam odczekać ten cykl i zacząć starania od kolejnego po zabiegu- minęło pół roku i wciąż sie nie udalo. Czy jest dla mnie keszcze jakas nadzieja? Dodam ze w wypisie mialam opisane podczas histeroskopi nieco przesłoniete ujscia jajowodow przez pogrubiona błone sluzowa. Bylo lyzeczkowanie więc zapewne ukacie zostalo odblokowane? Jestem załamana... Tracę nadzieję na kolejne dziecko ktorego bardzo pragniemy...

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalistą ginekologii onkologicznej.