Czy mam jeszcze raz powtórzyć ten rezonans w związku z bólem głowy?

Witam od ponad tygodnia występują h mnie silne bole glowy które pojawiają się raz w części potylicznej a raz z tylu glowy na czubku prawie. Od dłuższego czasu jestem bardzo znerwicowany i w nocy nie moga spokojnie sypiac bo myślę że umieram po prostu strasznie w glowie mnie uciska raz z tylu raz na czubku z tylu glowy i ten ucisk promieniuje do wnętrza glowy że jak porusza brwiami to mam wrażenie jakbym coś złego miała w glowie jakiegoś guza albo krwiaka . A w nocy jak położę się spać to majac glowe na poduszce zaczyna mnie układać w tej glowie z tylu. Nie wiem co mi jest w nocy krzycz i placze nawet nie jestem w stanie się skupić na nauce . A może coś mi się stało po tym jak z nerwów wciskalam sobie glowe w sciane .mialam już robiony MR glowy z kontrastem i wyszło wszystko w pożądku ale we wnioskach odnotowano że mogę mieć drobna torbielke szyszynki 4 mm . Badanie mialam robione będąc w szpitalu na oddziale neurologicznym. Bo wtedy też mnie bolała glowa i to też z tylu ale bol wtedy był zupełnie inny jak teraz mam . Bylam nawet ostatnio u neurologa to skonsultować i ten mi powiedział że to nic nie groźnego i ze mam się tym aż tak nie przejmować i dużo muszę się dotleniac .zazywam leki uspokajajace atarax i pramolan na wieczór te Co mi jeszcze na szpitalu przepisali i mam też doraźnie w razie bolu brać naproksen 500 .noi narazie nie widzę u siebie poprawy i jeszcze wciskanie glowe w sciane z niezbyt dużo siła. I zastanawiam się czy mam jeszcze raz powtórzyć ten rezonans żeby sprawdzić czy nic mi się nie uszkodziło w glowie czy nie ma takiej potrzeby czy ta torbielka od tego wyciskania glowy w sciane mogła mi pęknąć czy coś mogło mi się podziac w glowie. Bardzo proszę o odebranie mojego zapytania na poważnie gdyz tak jak opisuje te wszystkie dolegliwosci opisują i bardzo chciałam się dowiedzieć czy nic mi nie jest . Proszę o radę wykfalifikowanego specjaliste bede bardzo wdzieczna

Szanowna Pani, nie ma wskazań do ponownego MRI, torbiel jest tak mała ze wymaga jedynie okresowej kontroli