Czy mam jeszcze zmniejszyć dawkę czy całkowicie odstawić lek?

Z powodu depresji został mi przepisany Cital 20mg. Wczoraj rano wzięłam 20mg i ok 2,5-3 godziny później lał się ze mnie pot, miałam zawroty i ból głowy, cała się trzęsłam, nie mogłam na niczym skupić wzroku, było mi bardzo niedobrze i miałam silny niepokój oraz gonitwę złych myśli. Dzisiaj rano wzięłam 10mg i wystąpiły te same objawy o niewiele mniejszym nasileniu - Czy mam jeszcze zmniejszyć dawkę czy całkowicie odstawić lek? Czy może brać ten lek na noc?

Witam,
Proszę nie odstawiać leku na własną rękę. Wskazana byłaby tu pilna konsultacja u Pani lekarza psychiatry.