Czy mam nosić okulary na podstawie tego wyniku?

Rok temu miałem badanie wzroku: czytanie z tablicy, pomiar ciśnienia - wyniki były w normie (książkowe ciśnienie), miesiąc temu miałem pomiar maszyną i wyszły takie wyniki: VD=12, SPH-0.25,cyl-0.50,AX 119 oraz SPH-0.50, CYL 0.00 AX (bez wyniku liczbowego) PD=60 Shin-Nippon ACCUREF-K 9001 dopisek wynik badania w granicach normy - żona straszy że powinienem nosić okulary bo ona ma niby podobne wyniki. Jak to rozumieć ?

Szanowny Panie, niestety nie jestem w stanie pomóc. Proszę zasięgnąć opinii okulisty