Czy mam obawy co do ciąży?

Jestem dziewczyną w wieku 18 lat. Okres skończył się 22.01.2010r.
Gdy "zabawiałam" się z chłopakiem(28.01.2010r) to doszedł. WYTARŁ RĘCĘ O PAPIER JEDNORAZOWY i później uprawiałam z nim petting. Możliwe jest, że trochę plemników zostało na palcu i mam obawy co do ciąży? Wsadzał go gdzieś na głębokość 4-5cm. Nie przyjmuję żądnych leków antykoncepcyjnych i mam regularny okres.

Proszę bardzo o szybką odpowiedź i pomoc..

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Obawy na pewno Pani ma, lecz są one raczej bezpodstawne. Sytuacja przez Panią opisana mogła co prawda mieć miejsce w okresie płodnym, jednak ilość nasienia, która ewentualnie mogła znaleźć się w pochwie była na pewno bardzo niewielka. Proszę się nie denerwować, a w razie spóźniania się miesiączki wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam serdecznie!