Czy mam panikować z powodu tego krwawienia?

Witam. Mam pytanie. Byłam w szpitalu od poniedziałku do czwartku ponieważ dostałam krwotoku. Okazało się, że mam edometrioze dostawałam kroplówki z excacylu i orgametril krwawienie ustało i teraz biorę tylko orgametril 2x dziennie ale nadal się ciapie. Na papierze jest tego wiecej. Nie wiem czy ja panikuje, czy cos jest nie tak. Proszę o poradę

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wskazana jest kontrola ginekologiczna w tygodniu po wyjściu ze szpitala.