Czy mam pilnie skontaktować się z lekarzem?

Witam. Od kilku dni mam dziwny objaw. Podczas siedzenia bądź leżenia (8h dziennie siedzę w pracy) czuję dziwne skurcze mięśni mniej więcej w okolicach pęcherza (kilka cm pod pępkiem). Coś tam drży, pulsuje tak jakby mimowolne szybkie skurcze mięśni. Tak jakby zmęczony po treningu mięsień drżał. Trwa to kilka sekund i ustaje. Występuje to kilka - kilkanaście razy dziennie. Nic mnie nie boli, ale jest to takie dyskomfortowe uczucie. Przy pozycji stojącej nie ma tego problemu. Co to może być ? Czy pilnie należy skonsultować się z lekarzem ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie wymaga to pilnego skonsultowania się z lekarzem. Gdyby coś Pana zaniepokoiło to radziłbym konsultację urologiczną. Pozdrawiam.