Czy mam przyjmować codziennie leki na ciśnienie?

Dzien dobry mam 38lat jestem kobieta wykryto u mnie wysokie cisnienie dochodzilo nawet do 170/110 od miesiaca biorę leki rano tolucombi 40mg 12,5mg i na noc primacor 10mg. Teraz cisnienie mi sie unormowalo ale niepokoi mnie fakt że często mam ciśnienie 100/60 nawet 90/60 wtedy czuję się zle jestem zmeczona i ospala. Moje pytanie czy mam codziennie brać te leki ?. Dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry,

zachęcam do stacjonarnej wizyty u lekarza prowadzącego leczenie lub do swojego lekarza pierwszego kontaktu którzy znają dokładnie Pani historię choroby i są lekarzami odpowiednimi do ustalenia kontynuacji leczenia po dokładnym badaniu fizykalnym oraz w razie nieprawidłowości zlecenie odpowiednie diagnostyki laboratoryjnej z krwi.

Pozdrawiam