Czy mam się martwić takim wynikiem lipidogramu?

Mam 63 lata zrobilem lipidogram moje moje wyniki to kwas moczowy w surowicy to 6.5 mg chol.cal.197 mg chol.hdl 44 trojglicerydy 122 mg chol. Ldl wyliczany 129 nie_hdl 153 czy jest sie czymartewic

Szanowny Panie, wyniki są dobre, jednakże stężenie LDL należy interpretować znając obciążenie kardiologiczne pacjenta