Czy mam się martwić takim wynikiem tarczycy?

Witam, o ocenę, czy mam się martwić i robić biopsję guzków tarczycy. Mam 25 lat. Płatności prawy o wym 17x20x48mm,ciesń 4mm, płat lewy o wym 15x16x48mm. Echogenicznosc uwidocznionego miąższu gruczolowego niejednorodne, obniżona. Uwidoczniono pojedyncze echa podscieliska łącznotknankowego w płacie prawym. Unaczynienie skąpe. W bocznej części płatu prawego uwidoczniono obszar o nierównomiernie obniżonej echgennosci, że zwapnieniami, bez cech wzmożonego unaczynienia o wym 5x5x4mm. W płacie lewym uwidoczniono obszar o echgennosci, z mikro zwapnieniami o skąpym mieszanym unaczynieniu, o wym 8x7x9mm, o cechach zmiany niż szerszej. Obustronnie w okolicy kątów żuchwy uwidoczniono powiększone najprawdopodobniej odczynowo węzły chłonne z zachowana zatoką hiperechogeniczna i bez patologicznego unaczunienia. Po stronie prawej wym 26x8mm, po lewej 22xymm. TSH 2,69 przy normie 0,27-4,2 FT3 3,21 przy n 2,04-4,4 FT4 1,37 przy n 1,00-1,6 anty -TPO 9,32 n 0,00-34,00 Anty-TG 119,40 n 0,00-115,00 Parathormon 44,82 n 10,00-65,00

Szanowna Pani,
najlepiej gdyby udała się Pani do Endokrynologa, aby wykonać biopsję guzków. Przedstawiony przez Panią wynik może sugerować proces rozrostowy.

Pozdrawiam,
Paweł Żmuda-Trzebiatowski