Czy mam się martwić, że córka je tylko niektóre pokarmy?

Witam. Moja 15 miesięczna córeczka ma 14 ząbków. Niestety nie chce jesc jeszcze wiekszych kawałków jedzenia. Zupki miksuje na mniejsze kawałki(połowa ziarnka ryżu) lub kroje. Umie gryzc ale to co ona chce. Paluszki,chrupki,ziarka słonecznika,jabłko itp.Czy mam sie martwic ze nie chce jeszcze jesc takich posilkow jak cala rodzina np pieczony kurczak? Jak ją zachęcić? Dodam,że ciężko w nią wmusić jedzenie,ciagle woła cici. Staram sie podawac inne posiłki niż moje mleko,córka zje kilka łyżek i wiecej nie chce,dojada ciagnac cyca. Co mogę zrobić aby to zmienic?

Szanowna Pani, nie wiem czy podawanie pieczonego kurczaka jest dobre dla 15 miesięcznego dziecka. Myślę że nie ma się czym martwić