Czy mam się obawiać takiego wyniku rtg?

Witam dzis odebrałam wynik rtg - Bocznie od wneki prawej guzkowe zacienienie śr. 3 mm - cień naczyniowych. Do korelacji z poprzednim rtg klp. Poza tym pola plucne powietrzne., bez zmian miąższowych. Wneki naczyniowe. Sulwetka serca, kopuły przepony rtg w granicy normy. Wybieram się do lekarza ale za tydzień dwa czy mam się czegoś obawiać?

Szanowna Pani, szkoda że nie podała Pani żadnych danych klinicznych, ani poprzedniego wyniku badania. Bez tego nie jestem w stanie za wiele powiedzieć