Czy mam się obawiać tego rtg klatki piersiowej?

Witam, odebrałem zdjęcie RTG klatki piersiowej, wizytę u lekarza mam dopiero w poniedziałek, czy mam czego się obawiać czy wszystko jest ok? ? Opis: Pola płuce obustronnie bez obecności zmian ogniskowych, płuca o odwnekowo wzmożonym rysunku naczyniowo-oskrzelowym i okolooskrzelowym. Płuca obwodów przejasnione rozedmowo. Cień srodpiersia górnego o raz wnęki płuc naczyniowe nieposzerzone. Przepona gładka w obrysach, jamy plucne wolne. Główne wymiary serca oraz sylwetka dużych naczyń w normie. P-SKOLIOZA boczna th kregoslupa. Dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik ten należy interpretować w odniesieniu do innych wyników oraz objawów.