Czy mam się przejmować takimi objawami?

Witam właśnie jestem w 10 tygodniu Ciąży jakiekolwiek objawy ciazy minęły mi równo w 9 tygodniu Ciąży do 10 tygodnia zdarzyło mi się tylko 2 razy wymiotować A wcześniej wymioty miałam codziennie .. drugi problem jaki mnie trapi to , to że od początku ciazy miałam zaparcia które również zniknęły z początkiem 9 tygodnia Ciąży.. będą na usg w 8 tygodniu i 4 dniu Ciąży był zarodek z bijacym serduszkiem wszystko było dobrze zarodek został określony na 8/9 tydzień ciazy . Czy mam się niepokoić zamkiem objawów czy moje objawy są bezpodstawne ? Przyjmuje luteina 100 1-na dobę z powodu wcześniejszego poronienia w 6 tygodniu Ciąży. Bardzo proszę o odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam .

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę się niepokoić. Wskazana jest regularna kontrola u ginekologa.