Czy mam się udać do lekarza z moimi dolegliwościami po infekcji gardła?

Witam, mam problem z gardłem. Około miesiąca temu zaatakował mnie ból gardła, który trwał ponad tydzień i żadne tabletki mi nie pomagały. Udałem się z tym do lekarza, który przepisał mi wit. C i gardimax do psikania. Po kilku dniach ból ustal ale do tej pory pozostały mi mocno zaczerwienione łuki podniebienne, a na nich kilkanaście białych kropeczek, czego przed wystąpieniem bólu gardła nie było. Ostatnio mam również wrażenie, że język ma bardziej wzmożony biały kolor niż zazwyczaj miał. Jaki problem może występować i jak to leczyć? Czy może udać się ponownie do lekarza?

Szanowny Panie, najlepiej będzie jak uda się Pan ponownie do lekarza rodzinnego, ponieważ ja nie potrafię pomóc z poziomu portalu