Czy mam się udać z tymi wynikami do lekarza?

Wykonałam badania hormonów, estradiolu i FSH, biorę tabletki antykoncepcyjne, jestem akurat w czasie przerwy i mam okres, mam 23 lata. Wartość Estradiolu to <16 pg/mL, a FSH to 0,3 mIU/mL. Trudno rozczytać mi coś z tym norm i nie wiem czy spieszyć z tymi wynikami do lekarza, czy na spokojnie poczekać za wizytą.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalistą endokrynologii ginekologicznej.