Czy mam stosować Izotek zgodnie z zaleceniem lekarza?

Dzień dobry, zaczęłam leczenie wewnętrzne retinoidami. Zaniepokoił mnie fakt, iż Pani Doktor powiedziała mi, że nie ma sensu zażywania dawki 120-150 mg/kg masy ciała i zażywać będę izotek aż do momentu uzyskania upragnionych efektów. Czy powinnam kontynuować terapię u innego lekarza?

Witam,

w każdej chwili może Pani poprosić innego lekarza o drugą opinę dotyczacego problemu z leczeniem.

Proszę pamietać, że jeśli się Pani zdecyduje na taki krok proszę ze sobą wziąść historię choroby aby inny lekarz się z nią zapoznał.

Pozdrawiam