Czy mam szanse ma powodzenie kolejnej ciąży?

Witam W 31 tygodniu ciąży dziecko straciło tętno i został wywołany poród . Ciąża przebiegała wzorcowo, czy mam szanse na powodzenie kolejnej ciąży? Czego to moze być przyczyną? Miałam problem z zajściem w ciążę 2 lata, lecz naturalnie zaszalm a tu taka tragedia.. czytałam że może to być zakrzepica i że doszło do niewydolności lożyska poprzez zakrzepy. 1.Jak to zdiagnozować , gdzie się udać . 2. czy jeśli będzie to to to czy da się to leczyć i szczęśliwie donosić kolejną ciążę? 3. Oraz czy mam szanse aby teraz po porodzie martwego dziecka zajść szybko w ciążę?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem. To że w tej ciąży tak się stało, nie znaczy że w kolejnej będzie podobnie. Proszę być dobrej myśli.