Czy mam szansę na powrót do pracy?

Witam w październiku założono mi rozrusznik serca. Po rekowalescencji chciałam wrócić do pracy w hipermarkecie. Lekarz medycyny pracy nie podpisał mi skierowania. Na skierowaniu byla waga dla kobiet 12 ' 20 kg . I to był powód nie dopuszczenia mnie do pracy. Mam 42 lata i nadal chce pracować czy mam szansę na powrót .

Szanowna Pani szansę na powrót do pracy należy omówić z lekarzem medycyny pracy oraz z lekarzem prowadzącym