Czy mam trwałe uszkodzony układ nerwowy?

Pani psychiatra na prywatnych wizytach przepisywała mi bromazepam, na moją prośbę. Trwało to klika lat, odstawiłam lek, niestety już 1.5 roku od zaprzestania brania leku, dalej trwa objaw wzmożonego napięcia mięśniowego, drgawki,. Czy mam trwałe uszkodzony uklad nerwowy, inny specjalista zaleca pregabalinę. Zastanawiam się czy to dobre rozwiązanie.

Dzień dobry,

brak informacji dla czego właśnie ten lek bromazepam został zalecony na Panią prośbę a nie ze wskazań lekarskich, jakie rozpoznanie.

Wskazane było by udać się do specjalisty neurologa który wykona badanie fizykalne i zleci diagnostykę układu nerwowego np rezonans głowy, EEG głowy oraz diadnostykę laboratoryjną. Z opisu wynika, że leczy się Pani u lekarza psychiatry ale też wymaga Pani konsultacji nerurologa ze względu na drgawki które mogą być od odstawienia leku.

Pozdrawiam