Czy mam udać się na konsultację do pulmonologa?

Z racji że już w dwa razy miałam zapalenie Płuc ,zrobiłam Tk Płuc. Dwa guzki podoplucnowe partii grzbietowych płuca prawego wlk. 0,7 cm I również zmiany zwyrodnieniowo-wytworcze w uwidocznionym zakresie odc .Th-L kręgosłupa. Mam 30 lat ,często brakuje mi powietrza . Jest się czym warstwic ? Często choruje. Iść do Pulmonologa czy odpuścić ?
KOBIETA, 31 LAT 3 dni temu

Dzień dobry.

Nie widzę przeciw wskazań do konsultacji z lekarzem pulmonologa który oceni nie tylko opis badania ale również dodatkowo płytkę badania.

Wykonana diagnostyka wymaga oceny w trakcie przeprowadzenia badania fizykalnego dokładnego wywiadu chorobowego do oceny stanu zdrowia.

Opisane zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze będą wymagały konsultacji ortopedy lub dobrego fizjoterapeuty.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta