Czy mam wrócić do leków IPP?

W marcu przeleczony helicobacter. W maju powróciły objawy takie jak mdłości, źle samopoczucie, dreszcze. Po gastroskopii wyszedł refluks i gastropatia grudkowa ( wynik histopatologiczny dobry, jedynie te zapalenie błony śluzowej żołądka w małym stopniu, średnim zaawansowaniu) brałam IPP 40mg rano i wieczorem, po tygodniu brania leków bardzo źle się czułam.) dreszcze i mdłości ppwroicly jak również zaburzenia widzenia. Po odstwieniu leków było dobrze chociaż do pełni sił nie wróciłam. Dietę trzymam a od kilku dni znowu objawy powróciły. Nie wiem czy wracać do IPP ale np 20 mg tylko rano

Mdłości i złe samopoczucie nie muszą być objawami problemów z żołądkiem.

A już bardzo rzadko gorączka.

Wydaje się że helicobacter był przypadkowym znaleziskiem ,a choroba dotyczy innego układu lub narządu.

Proszę zwrócić uwagę na układ moczowy .

Wykonać badanie porannego moczu , Usg układu moczowego