Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 4 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy mam za krótkie wędzidełko?

Witam, mam pewien problem i Swoje pytanie kieruję do lekarza Urologa. Mój problem dotyczy wędzidełka, nie mogę całkowicie odciągnąć tej skóry z penisa bo napletek robi się cały biały i zaczyna boleć i żołądź zaczyna się wykrzywiać widać, że wędzidełko jest na maxa napięte. Również Mój penis jest lekko skrzywiony i podkerzewam, że to może być przez to? Dodam, że uniemożliwia Mi to całkowite założenie prezerwatywy, bo po prostu blokuje się Ona między żołądziem a ta skórą z napletka ... Napletek całkowicie mi się zsuwa ale nie mogę odciągnąć tej skóry tak na maxa w dół bo wędzidełko robi się białe i wykrzywia penisa, tak nie powinno być prawda? Czy jest Ono za krótkie i czy jeśli jest za krótkie to może krzywić penisa, nie mogę przez to założyć prezerwatywy ... Bardzo proszę o odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Objawy sugerują, że faktycznie może być ono zbyt krótkie. Jednak w celu oceny trzeba udać się na osobista wizyta u spec. urologa, który obejrzy wędzidełko i dopiero wtedy możliwa jest jednoznaczna diagnoza

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy