Czy mam za mały biust?

Mam 13 lat i ważę 38 kg. Mój biust ma 75 cm, w pasie mam 70 cm. Czy mam za mały biust? Paru chłopców śmieje się ze mnie, że mam taki mały.
13 LAT ponad rok temu

Witam ciepło,

Myślę, że nie powinnaś się przejmować rozmiarem biustu.
Jesteś w takim okresie swojego życia, w którym Twoje ciało podlega szeregowi zmian.
Piersi na pewno urosną, masz jeszcze na to sporo czasu.
To całkowicie normalne, że jedne dziewczęta rozwijają się szybciej, inne potrzebują na to trochę więcej czasu.
Jeśli Cię to martwi porozmawiaj z rodzicami (mamą).
Na pewno nie ma sensu przejmować się docinkami chłopców.
Uwierz, że jesteś piękna.
Pozdrawiam

P.S
Nie podałaś wzrostu, stąd nie jestem w stanie ocenić prawidłowości stosunku masy ciała do wzrostu.