Czy mam zwiększyć czy zmniejszyć dawkę leku?

Witam, jestem po podaniu jodu, który zniszczył mi tarczyce. Od 9 lat biorę eutyrox 125 i co jakiś czas oznaczam tsh. Było w normie ale wczoraj zrobiłam badanie i rano nie wzięłam eutyrox wynik 0,160 czyli nadczynność. Mam dawkę zmniejszyc czy zwiekszyc zanim uda mi się pójść na wizytę. Aha bardzo w przeciągu roku przytyłam a teraz jestem strasznie nerowa i powróciła potliwość rąk.

zmiana dawkowania leku powinna zostać omówiona z lekarzem prowadzącym, w Pani przypadku myślę że trzeba będzie zmniejszyć dawkę