Czy mamy jakieś powody do obaw, że partnerka zajdzie w ciąże?

Witam. Mam oto taki problem. Wczoraj pieściłem się z moją dziewczyną przez bieliznę. Prawdopodobnie przez przypadek dotknąłem penisa i miałem preejakulat na palcach. Następnie zacząłem pieścić ją przez majtki (koronkowe) i delikatnie je się odchyliły. Czy mamy jakieś powody do obaw, że zajdzie w ciąże?

Milena Lubowicz

Ryzyko w takim przypadku jest minimalne.
Pozdrawiam