Czy masturbacja powoduje łysienie?

Witam. Jestem 20-sto letnim mężczyzną. Mam do Pana następujące pytanie i bardzo proszę o odpowiedź - czy częsta masturbacja (raz dziennie i więcej) może prowadzić do osłabienia lub wypadania włosów? Czytałem już na ten temat sporo, ale nigdzie nie znalazłem satysfakcjonującej, naukowo popartej odpowiedzi. Niektórzy twierdzą, że podczas stosunku lub masturbacji testosteron szybciej konwertuje się do DHT i tym samym nasila łysienie. Czy to prawda?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Idąc dalej tym rozumowaniem- osoby z poukładanym, satysfakcjonującym życiem płciowym byłyby najczęściej łyse... :) :)

Pozdrawiam!