Czy masturbacja przed snem może spowodować jakieś komplikacje?

Dzień dobry mam takie pytanie czy masturbacja raz dziennie przed snem jest dobra gdyż czuję ostatnio bardzo silne podniecenie i parcie w majtkach gdy myślę o dziewczynach ta czynność sprawia mi przyjemność masturbuje się też dlatego że pomaga mi ona łatwo zasnąć oraz rozluźnić moje napięte mięśnie czy to co robię jest złe dziwne i nienormalne i czy muszę się z tego leczyć

Lek. Paweł Szadkowski

Nie musi się Pan z tego powodu leczyć, jeśli nie zaburza to codziennego funkcjonowania, nie stanowi powodu do niepokoju.