Czy maszyna vacu well zwalczy cellulit?

Mam 21 lat i jestem kobieta .Mam 170 wzrostu i waze 58 kg . Moim glownym problem nie jest waga ( mimo ze chcialabym wazyc 55 kg ) ale cellulit . Stosowalam juz kremy i cwiczylam ale cellulit dalej jest widoczny . Wyczytalam ostatnio ze maszyna vacu well czyli spacer w podcisnieniu redukuje go jednak nie wiem czy w to wierzyc ?? Prosze o jakies wskazowki co robic ?

Witam,
Rzeczywiście nie powinna Pani stosować diety odchudzającej.
Nie mogę wypowiadać się na temat konkretnych produktów.
Nie mam także doświadczenia z urządzeniem, o którym Pani wspomniała.
Jeśli chodzi o preparaty, to powinna Pani wybierać te, z dodatkiem:
wyciągu z drzewa gorzkiej pomarańczy, kofeiny, lubczyka bagienny, karczocha, wiśni, morszczynu, Garcinia Cambodgia, guarany, Gingko biloby, guar, skrzypu, czy grejpfruta.
Niezbędne będą codzienne masaże ciała oraz ciepło-zimne natryski.
Może Pani skorzystać z oferty zajęć fitness.
Dolne partie ciała modeluję zajęcia:
ABF,
- rowery,
- fat burning
(zajęcia nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej),
- step
(zajęcia na stepie),
- dance
(układ choreograficzny, taneczny) oraz
- magic bar
(zajęcia ze sztangami i dużą ilością wypadów i przysiadów).
Powinna Pani wyeliminować duże ilości soli z diety - sprzyja obrzękom i zatrzymywaniu wody.
Jedzenie fast-foodów także sprzyja powstawaniu cellulitu.
Pozdrawiam