Czy mąż powinien mieć zwiększoną dawkę tritrace?

mÓJ MĄŻ dostał 3 leki od cisnienia: Nebilit 5 mg, indix 1,5mg o przedłuzonym działaniu i tritrace 2,5mg. Bierze je rano łącząc wszystkie. Mimo to ma nadal cisnienia 150/94 tetno 80. Czasami nawet cisnienie dolne dochodzi do 100. Czy powinien mieć zwiekszona dawke tritrace do 5 mg?

Szanowna Pani, zmianę leków bądź ich dawkowanie proszę omówić z lekarzem prowadzącym, samemu proszę nie zmieniać dawek