Czy mdłości oraz zawroty i bóle głowy mogą być spowodowane przewlekłym zakażeniem WZW typu B?

Czy mdlosci zawroty głowy i bol głowy moze być spowodowany przez przewlekłe zakażenie wzwb ? Mam bardzo dobre wyniki, karmie piersia już 5 miesięcy. Jednak każdego dnia mam mdlosci osłabienie i zawroty głowy. W szpitalu zrobiono mi pełna morfologie wyniki sa bardzo dobre w lipcu robiłam pełne badania wątroby próby wątrobowe, białko, czas protrombinowy itd wszystkie wyniki sa w porządku. Czy mimo to moje złe samopoczucie moze być przez wirus HBV przewlekle ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania oraz oceny wyników badań dodatkowych nie jest możliwe określenie przyczyny nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Warto zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz USG jamy brzusznej.