Czy męty są przeciwwskazaniem do pracy przy komuterze?

Witam. Od dwóch lat niezmiennie mam mety w lewym oku i tylne częściowe odłączenie pdv i zalecenie, aby za dużo nie dźwigać. Co jeśli chodzi o prace przy komputerze, czy dziennie te 8 godzin można wykonywać, czy raczej niezbyt w tej sytuacji? Pozdrawiam!

Witam, męty w ciele szklistym nie są przeciwskazaniem do pracy przy monitorze komputerowym niezależnie od ilości godzin. Żeby mniej przeszkadzały przy pracy przy komputerze proponuję zmniejszyć kontrast.