Czy mężczyzna jest introwertykiem?

Witam, kilka miesięcy temu poznalam fajnego faceta na promotorce. Podoba mi sie bardzo. Piszemy ze sobą ale..5-6 smsow dziennie. Po pewnym czasie milknie bez słowa. Możliwe to jest by był introwertykiem? Koleżanka co z nim od początku pracuje mowi że tak czasem ma. Czy mozliwe by tak mial i że nie otworzy sie całkiem przede mną?

Witam,

zalecana jest szczera rozmowa z chłopakiem, proszę zapytać, dlaczego w taki sposób się zachowuje, jak ma Pani rozumieć takie zachowanie?

Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Trudno jest mi Pani odpowiedzieć, co może być przyczyną takiej reakcji na komunikację SMS-ową z Panią, bo mam zbyt mało danych..

Znaczenie miałyby odpowiedzi na pytania:
1. Czy spotykacie się Państwo "pozaesemesowo)?
2. Czy Pan wyraził swoje stanowisko, odnośnie Waszej "relacji"?
3. Czy inicjuje/inspiruje do spotkań?
4. Czy jest w jakiejś relacji?

Jedno jest pewne, że każdy Człowiek jest inny...

Zachęcałabym Panią również do refleksji, co Pani daje ta relacja?
Gdyż trwa już parę miesięcy..., to taka jak ja to mówię relacja dla relacji, bez relacji...

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam serdecznie,

Niestety przy tak małej ilości szczegółów i braku znajomości mężczyzny, o którym Pani pisze - nie jestem w stanie ocenić jaką ma osobowość. W przypadku Pani wątpliwości i niepokoju związanego z tym, jak wygląda Wasz kontakt - proponowałabym spróbować z nim o tym porozmawiać. Może być tak, że rzeczywiście taki jest, co nie oznacza, że introwertycy nie są w stanie zbudować relacji z drugą osobą, bo potrafią tego dokonać.

Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Rachubińska
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA