Czy miękka i otwarta szyjka macicy w 9 tyg. ciąży zwiastuje poronienie?
Czy miękka i otwarta szyjka macicy w 9tc zwiastuje poronienie? Bóle brzucha od 2 tygodni, dodatkowo torbiel na jajniku. Jest to 3 ciąża, w pierwszych 2 szyjka bez powikłań, zamknięta do końca. 2 porodu CC. Mam zalecony duphaston.

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, taka szyjka może zwiastować poronienie ale to nie oznacza że dojdzie do poronienia