Czy miesiączka tydzień po owulacji to normalne zjawisko?

Czy miesiączka tydzień po owulacji to normalna rzecz ? 15 lutego miałam dzień plodny,stosunek odbył się 16 lutego a na dzień dzisiejszy dostałam miesiączke ? Martwie sie ponieważ miesiaczke powinnam dostac za 6 dni .

Szanowna Pani, tak się zdarza, aczkolwiek jeśli zaburzenia cyklu będą się powtarzać to proszę udać się do ginekologa