Czy miesiączka tydzień po usunięciu jajowodu z ciążą pozamaciczną jest normalny?

Witam jestem tydzień po usunięciu jajowodu w którym znajdowała się ciąża pozamaciczna czy to normalne że już dostałam miesiączke

Lek. Paweł Szadkowski

Czy jest Pani pewna, że jest to krwawienie miesięczne, a nie krwawienie po zabiegu? Jeśli krwawienie byłoby obfite i bolesne, warto udać się ginekologa w celu zbadania.