Czy mimo braku okresu i wykrycia przez testy owulacji mogłabym zajść w ciążę?

Ostatnia miesiączke miałam 14 kwietnia .Do dnia dzisiejszego nie dostałam okresu. Zrobiłam test ciążowy ale nic nie wykrył . Kupiłam sobie testy owulacyjne i w dniu wykrycia ze owulacja pojawi sie do 24-36 godzin kochalam sie z mężem trzy dni pod rząd. Czy mimo braku okresu i wykrycia przez testy owulacje mogłabym zajść w ciąże ? Dodam ze staramy sie dziecko.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji szansa na ciążę jest dość mała.