Czy mimo dobrej cytologii mogę mieć jakieś zmiany nowotworowe?

Witam, Po badaniu u ginekologa oraz wywiadzie ( krwawienia po stosunku i plamienia pomiędzy miesiaczki ) pani doktor pobrała cytologię oraz skierowała mnie na kolposkopia. Cytologia wyszła dobrze ale kolposkopia nie. Czy jest możliwe ze mogą być jakieś zmiany nowotworowe mimo dobrej cytologi.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalistą ginekologii onkologicznej.