Czy mogą być jakieś skutki uboczne takiego przyjęcia zastrzyków?

Witam. A czy są jakieś skutki uboczne dla dziecka jeśli przyjmie się dwie serie Celestonu po dwa zastrzyki. W odstępie trzytygodniowym między seriami

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jak każdy lek Celestone ma dużo potencjalnych działań niepożądanych. Jeśli lekarz uznał że są potrzebne w leczeniu to proszę postępować według jego zaleceń.