Czy mogą wystąpić jakieś konsekwencje przestania brania Spamilan?

Witam Chciałbym się dowiedzieć jednej rzeczy mianowicie odstawiłem lek Spamilan 10 po 6 dniach brani w małych dawkach Przez 3 dni pół tabletki przed spaniem następnie przez 3 dni pól rano i pół przed spaniem Odstawiłem ponieważ powodowały objawy niepożądane. Moje pytanie brzmi czy mogą wystąpić jakieś konsekwencje przestania brania leku Dziękuję za odpowiedź i Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Odstawienie leku po tak krótkim czasie stosowania nie spowoduje raczej istotnych działań odstawiennych. Proszę jednak pamiętać, że decyzję o modyfikacji lub zaprzestaniu tego typu leczenia powinno być skonsultowane z lekarzem prowadzącym, a skutki uboczne odstawienia w dużej mierze zależeć będą od choroby podstawowej.