Czy mogą wystąpić problemy?

Dzień dobry.
W Listopadzie ubiegłego roku przestałam brać tabletki **** (dwuskładnikowa tabletka antykoncepcyjna) i w grudniu miałam brak miesiączki, która jak myślę pojawiła się w styczniu tego roku i okazało się, że jestem w ciąży.
Mam pytanie, czy tak krótka przerwa może mieć wpływ na ciążę i czy mogą wystąpić jakieś problemy?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Dzień dobry.
W Listopadzie ubiegłego roku przestałam brać tabletki **** (dwuskładnikowa tabletka antykoncepcyjna) i w grudniu miałam brak miesiączki, która jak myślę pojawiła się w styczniu tego roku i okazało się, że jestem w ciąży.
Witam!

Gratuluję ciąży. Proszę się nie przejmować. Nie ma Pani powodów do zmartwienia, ponieważ po odstawieniu tabletek o ciążę można starać się właściwie od razu.

Pozdrawiam serdecznie!