Czy mogę brać inne leki przy Biseptol 960?

Dobry wieczór, przez swojego lekarza mam przepisane tabletki Sedam i Amizepin czy mogę przy tych tabletkach wziąść Biseptol 960? Ponieważ zaczyna brać mnie przeziębienie a mojego lekarza chwilowo nie ma? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie powinna Pani stosować antybiotyku w celu leczenia przeziębienia. Dodatkowo przy innych chorobach zastosowanie antybiotyku jest możliwe jedynie po dokładnej ocenie stanu klinicznego i analizie wskazań do antybiotykoterapii.