Czy mogę być spokojna o skuteczność plastrów Evra?

Witam, jestem przy pierwszym opakowaniu plastrow evra, które naklejam w każda sobotę, niestety o różnych godzinach... Pierwszy cykl to był plaster naklejony o 11, drugi o 12:30 a trzeci o 9 czy mam o co się martwić?

Lek. Paweł Szadkowski

Taka różnica czasowa nie powinna wpływać na działanie plastrów, niemniej proszę starać się naklejać plastry o stałej godzinie (ustawić przypomnienie w telefonie).