Czy mogę być te liczne pęcherzyki?
Dzień dobry, proszę o poradę: w środę byłam na usg i lekarz stwierdził 5 tydzień ciąży, jednak w macicy oprócz prawidłowego pęcherzyka ciążowego były widoczne inne malutkie pęcherzyki około 10szt. Lekarz powiedział, że to nic groźnego i będziemy to obserwować, jednak ja bardzo się boję że może to być jakieś powikłanie ciąży... Gdy zaczęłam dopytywać lekarz powiedział, że taki obraz występuje przy zaśniadzie lecz wykluczył go w moim przypadku, ponieważ wynik hcg jest prawidłowy i wskazuje na 5 tc. Proszę o poradę czym mogą być te pęcherzyki? Pozdrawiam

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, mogą być to torbiele, jednakże najważniejszy jest fakt, że ginekolog wykluczył zaśniad groniasty. Proszę się nie martwić