Czy mogę być w ciąży, czy moje objawy to jednak wina stresu?

Witam. Współżyję z chłopakiem dosyć często - najczęściej towarzyszy temu prezerwatywa. Jednak po upływie dni płodnych stosunek odbył się bez zabezpieczenia, jednak z wtryskiem na zewnątrz. Teraz okres spóźnia mi się juz 5 dni. Wczoraj kochałam się z chłopakiem i po stosunku zauważyłam plamienie, jednak nie był to okres gdyż dzisiaj już nic się nie pojawiło. Wykonałam test ciążowy dzis i wyszedł negatywnie. Ostatnimi czasy okres był w miarę regularny W ostatnim tygodniu bylam na szkoleniu przez kilka dni, którym się trochę przejmowałam. Czy to może być ciąża? Czy jednak stres?

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro testy są negatywne - ciąża jest mało prawdopodobna. Stres, czy dieta mogą też wpłynąć na opóźnienie się miesiączki.